Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach dziecięcych

Artystyczne malowanie elewacji.

Nadruki ścienne na elewacji.

Lubisz freski, murale, malowidła lub graffiti? Jeżeli tak, to doskonale, że trafiłeś właśnie na naszą stronę internetową. Tak dla porządku dodamy jeszcze, że te wszystkie wymienione wcześniej pojęcia odnoszą się do artystycznego malowania ścian. My nie posługujemy się pędzlem, ale drukarką. Mimo to możemy Ci zagwarantować piękne i gigantyczne obrazy na ścianach budynków. Na pewno zawsze one są wspaniałe i oryginalnie. Bardzo dobrze prezentują się zarówno na ścianach budynków firmowych, prywatnych domów. Sprawdzą się na elewacjach i we wnętrzach.

Dlaczego warto jest wybrać naszą firmę?

Możemy Ci tutaj zaoferować różnego rodzaju murale oraz malowidła artystyczne. Dekoracyjne wzory naścienne sprawdzą się na przykład w restauracjach i w lokalach usługowych. Dziecięce grafiki będą natomiast wspaniale wyglądały w salach zabaw i w przedszkolach. W naszej ofercie znajdują się również wielkopowierzchniowe murale artystyczne oraz reklamowe. Chcemy tutaj też dodać, że artystyczne malowanie ścian może być wykorzystywane do oznakowania parkingów, wykonywania malowideł w pokojach, a nawet do tworzenia obrazów na płótnie.

Co sprawia, że jesteśmy najlepszym wyborem?

Oferujemy artystyczne malowanie ścian o najwyższej możliwej jakości. Gwarantujemy niższe ceny niż u konkurencji. Naszym atutem jest również to, że jesteśmy firmą solidną i z doświadczeniem. Zachęcamy Cię do dokładnego obejrzenia naszych murali oraz nadruków ściennych. Umieszczany je zarówno w mieszkaniach prywatnych jak i w domach. Jesteśmy zdania, że przepiękne malowidła naścienne powodują, że Twoje mieszkanie staje się jeszcze bardziej wyjątkowym miejscem. Na pewno będziesz chciał do niego wracać jak najczęściej. Co chcesz, aby znalazło się na naszej ścianie? Możemy Ci zaproponować na przykład namalowanie bajkowych postaci w pokoju dziecięcym, zrobienie wspaniałego pejzażu w salonie albo abstrakcyjnego obrazu w sypialni. Co jest najbardziej zgodne z Twoim gustem? Zawsze przed ostatecznym wyborem możesz się z nami skonsultować!

 

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!