Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach dziecięcych

Drukowanie na cegle

Drukowanie na cegle

Wydrukuj coś na cegle! Daj w ten sposób swojej ścianie całkiem nowe życie! My chętnie Ci w tym pomożemy! Z naszym wsparciem szybko przekonasz się, że drukowanie na cegle wcale nie jest tak trudne, jak Ci się wcześniej wydawało. Drukowanie na cegle jest doskonałym sposobem na to, aby Twoje ściany znowu prezentowały się fantastycznie! Zobacz, co dokładnie możemy Ci zaoferować. Skontaktuj się z nami. Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę, która przyniesie korzyści dla obu stron.

Co robimy?

Sprawiamy, że zwykłe ściany stają się przepiękne. Nie musisz już inwestować swoich ciężko zarobionych pieniędzy w nietrwałe i masakrycznie trudne do położenia tapety i fototapety. O inwestowaniu w kogoś, kto pomaluje Twoje ściany też zapomnij. Gwarantujemy, że my Ci w stu procentach wystarczymy.

Gdzie drukujemy?

Tylko kilka godzin wystarczy nam do tego, żeby stworzyć wspaniały obraz ścienny z grafiką 3D na cegle. Taka grafika skutecznie wypełni przestrzeń na ścianie. Możemy ją wykonać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku mieszkalnego. Drukowanie na cegle nie jest wszystkim, co możemy dla Ciebie zrobić. Jeżeli tylko tego pragniesz, to stworzymy dla Ciebie unikatowy obraz również na betonie, szkle, kamieniu, czy na płytkach ceramicznych. Jesteśmy wszechstronni, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że wymagania klientów z każdym rokiem rosną. To nic. My lubimy, a wręcz uwielbiamy wyzwania. Co jeszcze chcielibyśmy tutaj dodać? Może tylko to, że równie dobrze sprawdzi się nam do drukowania papier, drewno, czy płótno.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim z tego względu, że wykorzystujemy do tworzenia naszych prac specjalnie opracowanych atramentów UV. Ich zadaniem jest zapewnienie nadrukowi na cegle jak największej trwałości. Wykonane przez nas drukowanie na cegle będzie zapierało dech w piersiach, każdemu, kto zobaczy taki obraz w domu lub w mieszkaniu. Taki nadruk jest w stanie przetrwać kilka lat na zewnętrz i kilkanaście wewnątrz budynku. To, co gdzie mamy wykonać dla Ciebie nadruk? W sypialni, a może jednak lepiej będzie w salonie?

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!