Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach dziecięcych

Drukowanie na metalu

Drukowanie na metalu

Marzy Ci się nadruk na drewnie, czy może jednak na aluminium? A może chcesz wydrukować swoją ulubioną grafikę na tkaninie? To dobrze trafiłeś. My jesteśmy właśnie od tego, aby realizować nawet najbardziej nietypowe i oryginalne zlecenia od naszych klientów. Oferujemy między innymi drukowanie na metalu oraz na drewnie.

Dlaczego metal?

Drukowanie na metalu jest metodą, która umożliwia stworzenie trwałych oraz naprawdę bardzo wytrzymałych nadruków. Znajdą one bardzo szerokie zastosowanie w rozmaitych branżach oraz w dziedzinach życia codziennego. Drukowanie na metalu, czyli mówiąc inaczej na blachach, mogą być doskonałą i długoterminową formą reklamy. Gdy zastosujemy drukowanie ultrafioletowe na blachach, to będą się one prezentowały maksymalnie estetycznie. Chcielibyśmy tutaj również wspomnieć o tym, że drukowanie na metalu pozwala zachować wierne odzwierciedlenie barw. Wykorzystujemy najnowocześniejsze maszyny do drukowaniu na metalu. Właśnie ten fakt powoduje, że możemy Ci zagwarantować wręcz fotograficzną jakość obrazu.

Zalety drukowania na metalu

Drukowanie na metalu za sprawą wysokiej jakości otrzymanych projektów, wzbudza bardzo duże zainteresowanie wśród naszych kontrahentów. Mamy szczerą nadzieję, że Ty również dołączysz do ich grona. Zachęcamy Cię najpierw do przejrzenia dostępnych na naszej stronie internetowej realizacji. Musisz przyznać, że są rewelacyjne. Nie bez powodu od lat staramy się o miano, najlepszej drukarni w okolicy. Jeżeli chcesz to zawsze możesz do nas podjechać i odebrać zamówiony wydruk na metalu. Natomiast, jeżeli zwyczajnie nie masz na to ochoty, to możemy Ci go wysłać pocztą.

Profesjonalne drukowanie na metalu

 

Drukowanie na metalu będzie odpowiednim rozwiązaniem w przypadku bardzo wielu rozmaitych projektów. Charakteryzuje się ono ponadprzeciętną trwałością wydruku i wyśmienitą jakością. Korzystamy do ich realizowana z najnowocześniejszych dostępnych obecnie na rynku maszyn. Dzięki temu oferujemy Ci możliwość wykonania nadruku na bardzo różnych materiałach. Zapraszamy!

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów