Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach dziecięcych

Dla deweloperów.

Nadruki ścienne w pokojach dla dzieci

Jaki nadruk ścienny do pokoju dziecięcego powinieneś wybrać? Poniżej znajdziesz garść cennych porad i inspiracji. Nadruki ścienne w pokoju dziecięcym mogą pomóc Twojemu maluchowi w o wiele lepszym poznaniu i zrozumieniu otaczającego go świata. Taki nadruk na ścianie powoduje, że całe pomieszczenie od razu staje się o wiele przytulniejsze. Nadruki ścienne mają również to do siebie, że dają dziecku możliwość przeniesienia się w świat bajek. Przyznaj się. Czy Ty również czasami tak w głębi serca nie tęsknisz za tym, aby stać się znowu dzieckiem? W tym dziecięcym świecie wszystko wydaje się być prostsze. Mniejsze problemy i mniej zmartwień. Dlatego pozwól swojemu maluchowi na to, aby jak najdłużej pozostał dzieckiem. Pomogą Ci w tym z pewnością stworzone przez nas nadruki ścienne do pokoju dziecięcego.

Jak wybrać odpowiedni nadruk do pokoju dziecięcego?

Pamiętaj koniecznie o tym, że nadruk do pokoju dziecka powinien być bezpieczny oraz dopasowany do jego zainteresowań. O to pierwsze my zadbamy, a o to drugie Ty powinieneś się zatroszczyć. Przy tworzeniu takiego nadruku ściennego zawsze potrzebujemy pomocy rodzica, bo tylko on zna swoje dziecko na wylot i doskonale wie, co mu się podoba. Jednak tutaj znajdziesz jeszcze kilka pomocnych wskazówek, w jaki sposób wybrać najlepszy nadruk ścienny do pokoju dziecięcego.

Nadruki ścienne nie są w naszym kraju jeszcze zbyt popularne. Dlatego możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, jak taki nadruk wygląda w rzeczywistości. Dlatego serdecznie zachęcamy Cię do tego, żebyś sobie poprzeglądał rozmaite aranżacje pokojów dziecięcych z nadrukami ściennymi w sieci. Może któraś z nich okaże się dla Ciebie prawdziwym strzałem w dziesiątkę? Może Twoje dziecko od pierwszego spojrzenia pokocha właśnie taki nadruk ścienny, jaki mignął Ci w Internecie? Myślimy, że zawsze warto próbować i się inspirować. Uważamy również, że do pokoju dziecięcego najbezpieczniejszym wyborem będzie nadruk ścienny z postaciami z bajek. Musisz tylko wiedzieć, jakie Twój maluch w danej chwili swojego życia ogląda kreskówki.

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!