Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach dziecięcych

Drukowanie na drewnie

Drukowanie na drewnie

Drukowanie na drewnie nie odnosi się tylko i wyłącznie do ścian. Równie dobrze możemy coś dla Ciebie wydrukować na przykład na kostkach domino.

Na czym jeszcze można drukować?

Jeżeli chciałbyś przekonać się na własnej skórze, jakie są możliwości maszyny przeznaczonej do drukowania na drewnie, to mamy dla Ciebie propozycję. Nasza drukarka jest przystosowana do tego, żeby drukować bezpośrednio na elementach drewnianych. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim pudełka na wino oraz ramki na zdjęcia. Nie mamy również absolutnie żadnego problemu z drukowaniem na przedmiotach drewnianych i bardzo dużej powierzchni. W praktyce oznacza to, że z chęcią wydrukujemy coś dla Ciebie na blatach od stołów albo na drzwiach. Jeżeli jesteś to sobie w stanie wyobrazić, to mu również z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie tego rodzaju usługę.

Jeżeli pragniesz się dowiedzieć trochę więcej, o tym, czym dokładnie jest drukowanie na drewnie, to koniecznie skontaktuj się z nami. Podpowiemy Ci, w jaki sposób drukarka ścienna, może Ci pomóc w zrealizowaniu Twoich marzeń.

Personalizacja przedmiotów drewnianych

Drukowanie na drewnie to również personalizowanie różnego rodzaju przedmiotów. Dostępna w naszym przedsiębiorstwie drukarka jest odpowiednia do drukowania bezpośrednio na niewielkich elementach drewnianych. Dzięki temu, szybko i sprawnie możesz zamówić u nas na przykład spersonalizowane upominki dla bliskich Twojemu sercu osób. Chcemy tutaj również bardzo mocno podkreślić, że chętnie pomożemy Ci na przykład w stworzeniu podstawek, ramek na fotografie lub zabawek jak klocki drewniane dla dziecka. Możesz nam uwierzyć, że w ten sposób każdy domownik, niezależnie od wieku otrzyma naprawdę fantastyczny prezent. Natomiast jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, to serdecznie zachęcamy Cię do tego, żebyś zainwestował w drewniane przedmioty z logo Twojej firmy lub w markową grafikę, którą umieścisz na wszystkich tego rodzaju przedmiotach.

Skontaktuj się z nami i zamów drukowanie na drewnie!

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!