Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w Szpitalach i przychodniach

Szpitale i przychodnie.

Nadruki ścienne w szpitalach i przychodniach.

Nadruk ścienny jest inwestycją na długie lata. Jest odporny na działanie wilgoci, uszkodzenia mechaniczne, a nawet na ogień. Nadruki ścienne są trwałymi i niebanalnymi dekoracjami. Podpowiemy Ci, jakie jeszcze zalety mają nadruki ścienne i dlatego warto je umieszczać na przykład w szpitalach i w przychodniach. Jesteś ciekawy? Tak? To, co zaczynamy?

Czym jest nadruk ścienny?

Mówiąc najprościej jest to gigantyczny obraz na całą ścianę, wydrukowany na drukarce. To tylko od Ciebie zależy, jak ostatecznie będzie wyglądał. To Ty wybierasz wzór i kolorystykę. Nadruk ścienny to takie graffiti wykonywane na drukarce. Na pewno przypadnie Ci ono do gustu. Możesz go umieścić praktycznie na każdym podłożu budowlanym mamy tutaj na myśli na przykład płytę gipsowo-kartonową lub cement. W dodatku nadruki ścienne umieszczane w szpitalach i w przychodniach charakteryzują się wysoką odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Mamy tutaj na myśli między innymi wysoką wilgotność, czy ogień. To wszystko powoduje, że nadruki ścienne są bardzo dobrym wyborem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz szpitali i przychodni lekarskich. Dodamy tutaj jeszcze tylko tyle, że nadruki ścienne w tego rodzaju budynkach użyteczności publicznej charakteryzują się bardzo dobrą izolacją cieplną i akustyczną. Nie bez znaczenia jest również tutaj fakt, że jest to niezwykle praktyczna dekoracja ścienna. Zachęcamy Cię do poczytania jeszcze więcej o jej właściwościach w sieci internetowej. Na pewno niektóre z nich Cię pozytywnie zaskoczą.

Nadruki ścienne w szpitalach i przychodniach – wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji

Dodamy jeszcze od siebie, że nadruki ścienne mają to do siebie, że są niezwykle estetyczne. Dzięki ich unikatowym właściwościom, które omówiliśmy już powyżej, doskonale zabezpieczają one ściany w szpitalach i przychodniach przed zadrapaniami, uszkodzeniami mechanicznymi i przed niekorzystnych działaniem zmiennych temperatur.

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!