Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w budynkach użyteczności publicznej

Budynki użyteczności publicznej

Nadruki ścienne na budynkach użyteczności publicznej

Drukujemy obrazy na ścianach w budynkach użyteczności publicznej

Do budynków użyteczności publicznej zaliczamy między innymi szkoły, urzędy, stacje metra i kolei ale również gabinety lekarskie. Jak zadbać o ich estetykę, aby stały się o wiele bardziej estetyczne? Jednym ze skuteczniejszych sposobów są nadruki ścienne. Poniżej znajdziesz informacje o ich zaletach, oraz jak dobrać nadruk ścienny do budynku użyteczności publicznej.

Dlaczego wystrój budynków użyteczności publicznej jest taki ważny?

Gdy urządzasz gabinet lekarski, to chcesz przede wszystkim sprawić, aby nieprzyjemna dla pacjentów wizyta, była chociaż trochę lepszym doświadczeniem. Możesz w to nie wierzyć. Jednak prawda jest taka, że Twoje otoczenie ma bardzo duży wpływ na Twoje samopoczucie psychiczne. Nieprzytulne szkoły, urzędy i gabinety lekarskie, sprawiają, że zwyczajnie nie chce się w nich przebywać. Umieszczenie w budynku użyteczności publicznej nadruków ściennych może spowodować, że pacjenci będą się o wiele mniej stresować. Dlatego zachęcamy Cię do poświęcenia trochę czasu na dobranie odpowiednich kolorów i motywów. Ta rada odnosi się nie tylko do sytuacji, gdy urządzasz poczekalnię albo gabinet lekarski, ale też do innego rodzaju budynków użyteczności publicznej.

Jakie powinny być kolory w budynkach użyteczności publicznej?

Od czego powinieneś rozpocząć cały ten proces? Poczekalnia w gabinecie lekarskim jest takim miejscem, które powinno być szczególnie przytulne. Zresztą to samo odnosi się do korytarzy w szkole. Dlatego Twoim bojowym zadaniem jest wybrać takie barwy i dekoracje, które pomogą się pacjentom zrelaksować. Może być również wesoło. Dlatego zachęcamy Cię do wybrania nadruków ściennych w intensywnych kolorach. Mogą być one pełne kwiatów, motylków i innych tego rodzaju elementów.

Zalety nadruków ściennych

Nadruki ścienne są przyjazne dla środowiska naturalnego i ekologiczne. Bezpieczeństwo zapewniają nadruki wykonywane eko tuszem. Nie ma żadnych ograniczeń, co do szerokości i długości nadruków ściennych w budynkach użyteczności publicznej. Nadruki ścienne wykonujemy terminowo i zgodnie z Twoim zamówieniem.

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!