Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach dziecięcych

Drukowanie na szkle

Drukowanie na szkle

Czy interesowało Cię kiedyś w jaki sposób wykonuje się drukowanie na szkle? W dzisiejszych czasach wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą. My zatroszczymy się o całą resztę. W domowych warunkach do zrobienia nadruku na szkle będziesz potrzebował doskonałego pomysłu, aparatu fotograficznego albo aplikacji mobilnej do tworzenia grafiki. Ty zajmij się zdjęciami. My dajemy Ci natomiast gwarancję, że urzeczywistnimy Twoje marzenie w postaci zapierającego dech w piersiach nadruku na szkle.

Co daje drukowanie na szkle?

Drukowanie na szkle wprowadza do konstrukcji budowlanych zdjęcia i grafiki komputerowe. Dzięki nim, cały świat od razu staje się o wiele bardziej kolorowy! Wcześniej drukowanie było możliwe wyłącznie na papierze białym albo na folii. Obecnie za sprawą wykorzystania farb ceramicznych, które są następnie wygrzewane w czasie procesu hartowania, grafika staje się częścią struktury szyby. To wszystko powoduje, że drukowanie na szkle jest odporne na niekorzystne warunki pogodowe albo na ataki wandali.

Na czym polega cyfrowe drukowanie na szkle?

Dostępna w naszym przedsiębiorstwie drukarka ścienna wykorzystuje tę samą technikę, jaka jest zastosowana w drukarkach komputerowych. Na metoda druku jest niesłychanie szybka. Nie musimy tutaj wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy, że tylko podejmiemy się obróbki pliku graficznego. Nie mamy tutaj potrzeby przygotowywania sit drukarskich. Właśnie ten fakt powoduje, że drukowanie na szkle niepowtarzalnych wzorów stało się dochodowym biznesem. Drukarki ścienne przeznaczone do drukowania na szkle bazują na kilku podstawowych kolorach. Dzięki temu, zapewniają one jakość fotograficzną o rozdzielczości 360 dpi. Zastosowane w drukarkach ściennych oprogramowanie daje możliwość dzielenia grafiki do druku na sąsiadujące ze sobą szyby. Dzięki temu, możemy z powodzeniem stworzyć dla Ciebie obrazy wielkoformatowe o równej powierzchni w odniesieniu do fasady ze szkła.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami!

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów