Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach dziecięcych

Drukowanie na kafelkach i płytkach ceramicznych

Drukowanie na kafelkachi płytkach ceramicznych

Czy druk UV na płytkach ceramicznych będzie czymś odpowiednim dla Ciebie? Tego, czego jesteśmy teraz pewni, to tego, że możemy Ci zaoferować bezpośredni druk UV na płytkach ceramicznych. Naszym skromnym zdaniem jest to idealny pomysł na oryginalną aranżację wnętrz.

Jakie zalety ma drukowanie na kafelkach i płytkach ceramicznych?

Drukowanie na kafelkach i płytkach ceramicznych to bardzo interesująca dekoracja. Będzie odpowiednia praktycznie do każdego wnętrza. Drukowanie wykonujemy na gotowych płytkach ceramicznych. Twoim zadaniem jest je do nas dostarczyć. My z nieskrywaną przyjemnością zajmiemy się resztą. Jesteśmy w stu procentach przekonani o tym, że metod wykorzystania zadrukowanych płytek ceramicznych jest tyle, że moglibyśmy je wyliczać do końca świata. I jeden dzień dłużej. Ogranicza Cię tutaj tylko Twoja własna kreatywność i wyobraźnia lub zatrudnionego przez Ciebie specjalisty od aranżacji wnętrz. Jesteśmy w tej branży nie od dzisiaj. Wiemy, co się szykuje. Dla nas drukowanie na kafelkach i płytkach ceramicznych to nowa era w aranżacji wnętrz. Wreszcie architekci mogą się porywać na nieszablonowe i wyszukane projekty.

Natomiast, jeżeli sam projektujesz wnętrze, to właśnie teraz masz okazję do tego, aby było ono jak najbardziej w Twoim stylu. Wreszcie nie muszą Cię krępować nudne tapety i kolory ścian. Wreszcie możesz zaszaleć i umieścić na płytkach, na przykład twarz Twojego ulubionego artysty rockowego. Wtedy przestrzeń stanie się nie tylko Twoja, ale również jedyna w swoim rodzaju. Zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszą firmą. Z przyjemnością podejmiemy się wyceny i realizacji Twojego projektu.

Jakie zastosowania może mieć drukowanie na kafelkach i płytkach ceramicznych?

 

Jest to wręcz niezbędny element wystroju wnętrz. Nie boimy się żadnego formatu płytek ceramicznych. Z ogromną przyjemnością wykonany dla Ciebie drukowanie zarówno na płytkach mozaikowych, jak i na wielkoformatowych. Płytki ceramiczne z nadrukiem są bezpieczne dla otoczenia. Są również odporne na wilgoć i ścieranie. Musisz je jednak wcześniej odpowiednio zabezpieczyć lakierem.

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!