Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach dziecięcych

Drukowanie na betonie

Drukowanie na betonie

Czy widziałeś już może u któregoś ze znajomych nadruki na betonie architektonicznym? Jeżeli nie, to naprawdę masz czego żałować. Drukowanie na betonie architektonicznym jest niezawodną metodą na nietuzinkową aranżację wnętrza. Z niekłamaną przyjemnością stworzymy dla Ciebie na przykład kolorowy lub czarno-biały wzór na płycie betonowej. Na pewno będzie to niezapomniana dekoracja na Twojej ścianie w: salonie, korytarzu, pokoju dziecięcym lub w sypialni.

Dajemy Ci możliwość indywidualnego wybrania preferowanego przez Ciebie nadruku. Jeżeli tylko możemy Ci coś zaproponować, to zachęcamy Cię do umieszczenia na betonie na przykład ulubioną filmową postać, bohatera z bajki, krajobrazu lub zabytku z uwielbianego miejsca na świecie. Wielkość nadruku na betonie, jego nasycenie barw, również z powodzeniem dopasujemy do Twoich indywidualnych oczekiwań. Drukowanie na betonie będzie się niezwykle estetycznie komponowało z wnętrzem w dosłownie każdym stylu architektonicznym. Nie ukrywamy jednak, że najlepiej będzie on pasował do tych miejsc, w których znajdują się płyty betonowe na ścianie.

Czy możemy umieścić napisy na betonie?

Tak. Nie mamy z tym absolutnie żadnego problemu. Jesteśmy zdania, że napisy na betonie są niepowtarzalnym i całkowicie nietuzinkowym elementem wyposażenia wnętrza. Jeżeli jeszcze nie przekonały Cię do naszej firmy, wielkoformatowe nadruki na betonie, to uważamy, że napisy na pewno skradną Twoje serce. Dlaczego tak nam się wydaje? Przede wszystkim, z tego względu, że są ponadczasowe, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dodatkowo napisy na betonie doskonale sprawdzą się we wszelkich przestrzeniach biurowych oraz w zakładach produkcyjnych. Napisy tak samo, jak drukowanie na betonie, możesz śmiało dopasować do Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Możemy dla Ciebie nie tylko wyprodukować napisy na betonie, ale również przetransportować je do Ciebie i zamontować we wskazanym miejscu. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Zawsze odpowiadamy na pytania!

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!