Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w domach i mieszkaniach.

Domy i mieszkania

Nadruki ścienne w domach i mieszkaniach.

Nadruki ścienne są takim elementem aranżacji domu bądź mieszkania, który po prostu zachwyca. Szkoda, że jest tak mało znany. Jednak my dokładamy wszelkich starań, aby je jak najbardziej spopularyzować. Chcemy, aby jak najwięcej osób wiedziało o zaletach nadruków ściennych w domach prywatnych. I nie tylko.

Pewnie tak samo, jak większość śmiertelników, gdy planujesz remont, to nie myślisz o tym, żeby na ścianie umieścić nadruk. To prawda, że urządzanie domu prywatnego, w taki sam sposób, jak wszyscy, jest bezpieczne. I nudne. Niestety. Dlatego my serdecznie zachęcamy Cię do tego, żebyś podjął to ryzyko i nas posłuchał. Przejrzyj naszą stronę. Zobacz, co już udało nam się już zrealizować i jakie nadruki ścienne oferujemy. Może któryś z nich wzbudzi Twoje zainteresowanie lub spowoduje przyspieszone bicie serca? Szczerze? Mamy na to ogromną nadzieję!

Dlaczego warto umieścić nadruk ścienny w domu bądź mieszkaniu?

My niestety jesteśmy trudnym przypadkiem, bo nas nadruki ścienne zwyczajnie fascynują. Niezależnie od tego, na jakiej powierzchni się znajdują. Jednak tę naszą wadę bardzo szybko możemy przekształcić w zaletę. Jeżeli kochamy nadruki ścienne w domach prywatnych, to jak nikt możemy Ci w tej sprawie doradzić. Naszym skromnym zdaniem dobrym pomysłem jest zainwestowanie w nowoczesne nadruki ścienne. Dlaczego? Przede wszystkim z tego powodu, że dzięki nim Twój dom od razu stanie się o wiele bardziej przytulny i elegancki. Jednocześnie nabierze niepowtarzalnego charakteru. To jeszcze nie koniec korzyści z umieszczenia w domu dobrze dobranego nadruku ściennego.

Kolejnym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że nadruk ścienny zawsze bezbłędnie przyciąga uwagę gości. Będziesz mógł być z niego naprawdę dumny. Co jeszcze? Bez wątpienia warto tutaj również wyjątkowo mocno podkreślić fakt, że posiadanie nadruku ściennego w swoim domu prywatnym nadal jest uważane za coś niezwykłego, nietuzinkowego. Jeżeli chcesz się skutecznie wyróżnić z tłumu, to serdecznie zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszą firmą! Szybko się odezwiemy i ustalimy z Tobą niezbędne szczegóły współpracy!

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!