Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach dziecięcych

Drukowanie na kamieniu

Drukowanie na kamieniu

Oferujemy druk UV na kamieniu i ceramice. Jeżeli poszukujesz kogoś, kto wykona dla Ciebie drukowanie na kamieniu, to właśnie znalazłeś. Specjalizujemy się w realizowaniu druku UV na kamieniu i ceramice. Z niecierpliwością i utęsknieniem czekamy na sygnał od Ciebie, że już mamy rozpocząć pracę. Dla nas każde zlecenie jest tak samo ważne i wartościowe, bo kochamy naszą pracę. Podchodzimy do niej poważnie, ale jednocześnie jest ona dla nas doskonałą zabawą. Okazją do rozwoju zawodowego również. Wracając jednak do samego drukowania na kamieniu, to możemy przeprowadzić dla Ciebie wycenę przez internet.

Zastosowanie drukowania UV na kamieniu i ceramice

Plotery drukujące UV są odpowiednie do wykorzystywania na rozmaitych materiałach. Może to być nie tylko wspomniany wcześniej kamień i ceramika, ale również drewno, czy beton. Te maszyny otwierają przed wykonawcami oraz przed Tobą bardzo wiele możliwości personalizacji oraz nadania indywidualnego stylu bardzo wielu przedmiotom. Dlatego wykonujemy między innymi: kamienne parapety, stylowe, kamienne stoły, panele kuchenne,    płytki łazienkowe, posadzki, elementy małej architektury, drobne gadżety, płyty granitowe z nadrukiem – jako podziękowania, pamiątki, gratulacje, dyplomy, życzenia, oraz zdjęcia i napisy nagrobkowe.

Na czym polega technologia drukowania na kamieniu UV?

Podczas drukowania na kamieniu UV dochodzi do utrwalenia tuszu na powierzchni podłoża za pomocą światła UV. Najpierw jest on nakładany na podłoże w formie ciekłego polimeru. Na kamieniu w związku z tym powstaje cienka, ale bardzo trwała warstwa kolorowego plastiku.

Na Twoje indywidualne życzenie możemy nadrukować na kamieniu pojedyncze wzory, tworzyć prototypy oraz prowadzić produkcję w dużych nakładach. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Oferujemy druk barwny (CMYK) lub zadruk białym kolorem (podkładowo lub nawierzchniowo). Na sam koniec wspomnimy jeszcze o najważniejszej zalecie tej usługi. Drukowanie na kamieniu wiąże się z dobrą przyczepnością tuszu i odpornością na wodę, światło, czynniki biologiczne i warunki zewnętrzne.

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

Drukowanie na kamieniu

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!