Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach młodzieżowych

Pokoje młodzieżowe

Nadruki ścienne w pokojach dla młodzieży

Jaki nadruk ścienny najlepiej wybrać do pokoju młodzieżowego? Aranżacja pokoju dla nastolatka zawsze oznacza mnóstwo nieprzespanych nocy dla jego rodzica. I ten strach, że mu się nie spodoba. Codzienne kłótnie o każdy element pokoju. Czy naprawdę nie da się tego w żaden sposób uniknąć? Jest taka możliwość, o ile posłuchasz naszych rad dotyczących nadruku ściennego.

Pamiętaj, że wystrój pokoju dla nastolatka powinien być zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny. Dlatego, jeżeli właśnie jesteś na etapie remontu lub wykańczania pokoju dla swojego dorastającego dziecka, to zachęcamy Cię do poświęcenia sporej ilości uwagi na wybranie nadruków ściennych. Oczywiście, że w sklepach internetowych są jeszcze inne dekoracje ścienne, ale te są najbardziej oryginalne i najmniej znane. Nastolatki kochają nowości! Nadruk ścienny w pokoju dla nastolatka może być taką kropką nad ,,i” dla całej aranżacji wnętrza.

Co zrobić ze ścianą w pokoju nastolatka?

Jak szybko i sprawnie zmienić pokój młodzieżowy w absolutny must have? Jak sprawić, aby to wnętrze mimo wszystko było chociaż trochę przytulne? Gołe, czarne ściany tylko na początku wydają się bardzo dobrym pomysłem. W błyskawicznym tempie się nudzą, o czym przekonało się już na własnej skórze wielu nastolatków. Dlatego pragniemy zaproponować Tobie i Twojemu zbuntowanemu nastolatkowi, wprost idealne rozwiązanie na ściany do pokoju. Są nim oczywiście nadruki ścienne. To już tylko od Ciebie i od Twojego dziecka zależy, czy nadruk ścienny będzie bardziej nowoczesny, czy może nadal młodzieżowy. Po wspólnym uzgodnieniu sprawy, nie będzie już ryzyka, że ściana się nastolatkowi nie spodoba. Wręcz przeciwnie! Dajemy Ci gwarancję, że będzie on nią wprost oczarowany!

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób możesz dobrać nadruk ścienny do pokoju nastolatka, to mamy dla Ciebie jeszcze jedną cenną radę. Po prostu zapytaj! Zapytaj, jakie ma upodobania, zainteresowania, co chciałby mieć na ścianie! Jego odpowiedź może Cię pozytywnie zaskoczyć!

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!