Printcrafters

Przygotowanie grafiki na zamówienie do drukowania ściennego

Przygotowanie grafiki.

Przygotowanie grafiki na zamówienie do drukowania ściennego

Zajmujemy się projektowaniem nadruków ściennych. Czy może zastanawiasz się właśnie nad tym, jak zaprojektować interesującą i niebanalną dekorację ścienną? Właśnie urządzasz swój dom, mieszkanie, biuro, korytarz? Jeżeli tak i gdy zupełnie nie masz pomysłu na aranżację pomieszczenia, to zawsze możesz je ozdobić wykonanym przez nas nadrukiem ściennym? Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę i razem stworzymy coś niesamowitego. Pomożemy Ci w odczarowaniu nieciekawego wnętrza i nadaniu mu niepowtarzalnego charakteru. Dajemy Ci gwarancję, że efekty będą zachwycały nie tylko Ciebie. Równie zahipnotyzowani naszą pracą będą Twoi znajomi lub klienci. Od czego zaczynamy przygotowywanie grafiki do nadruku ściennego?

Jaką grafikę możemy zaprojektować?

Oferujemy zrealizowanie dopasowanych do Twoich indywidualnych preferencji nadruków ściennych. Mogą to być nadruki ścienne na indywidualne zamówienie. Nie ograniczamy się tutaj do jednego pomieszczenia. Równie chętnie wykonamy dla Ciebie nadruk ścienny do pokoju dziecięcego, do korytarza, salonu, gabinetu, czy na elewację budynku. Chcielibyśmy tutaj również bardzo mocno podkreślić, że przygotowujemy grafiki do druku w odpowiednim formacie i na właściwym materiale. Nie boimy się nadruków ściennych wielkoformatowych. W końcu z nimi jest o wiele więcej zabawy. W dodatku taki nadruk naścienny prezentuje się o wiele lepiej niż malutki obrazek, którego prawie nikt nie dostrzega. Poniżej znajdziesz kilka praktycznych informacji dotyczących tego, w jaki sposób działamy.

Tworzymy projekty grafik naściennych od podstaw

Możesz nam zlecić zrealizowanie samego projektu graficznego. Wtedy tworzymy praktycznie od zera bardzo ciekawy projekt dowolnego nadruku naściennego na Twoje indywidualne zamówienie. Może to być zarówno Twoje logo, jak i materiały reklamowe. Następnie przygotowany przez nas plik z projektem druku naściennego wysyłamy na Twój adres e-mail. Jeżeli chcesz możesz zakończyć współpracę z nami właśnie na tym etapie albo pójść o krok dalej i powierzyć nam jego realizację.

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!