Printcrafters

Drukujemy obrazy na ścianach w pokojach dziecięcych

Drukowanie na gipsie

Drukowanie na gipsie

Jakie możliwości daje drukowanie na gipsie? Nowoczesna technologia pozwala umieścić obraz lub grafikę na wybranej powierzchni pionowej. Tym razem wymarzyliśmy sobie gips. Jednak równie dobrze mógłby być to na przykład tynk, cegły, płytki ceramiczne, płótno, plastik, drewno lub szkło. Dzięki temu możemy stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne dekoracje i ozdoby.

W bardzo dużym stopniu mogą one odmienić charakter Twojego pomieszczenia. Druk ścienny na gipsie jest bardzo często wykorzystywany na przykład do zrobienia naprawdę interesującej reklamy. Doskonale drukowanie ścienne na gipsie odnajdzie się również w aranżacji Twojego prywatnego wnętrza. Obraz wykonany za pomocą drukowania ściennego na gipsie zawsze charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością i trwałością. Na pewno jest to dekoracja ścienna, która wystarczy Ci na wiele długich lat.

Na czym właściwie polega drukowanie ścienne na gipsie?

Drukowanie ścienne na gipsie jest taką technologią, która daje nam możliwość nanoszenia dowolnych obrazów, grafik lub wzorów na pionową powierzchnię ściany. Jedynym warunkiem, który musisz spełnić, abyśmy wykonali u Ciebie usługę jest względna gładkość podłoża oraz brak dużych ubytków w ścianie. Do całego procesu wykorzystujemy niezwykle nowoczesną drukarkę ścienną. Działa ona w ten sposób, że nanosi specjalny atrament światłoutwardzalny na powierzchnię ściany. W tym przypadku musi to być oczywiście gipsowa ściana. Malowanie ściany może odbywać się przy użyciu bardzo wielu kolorów. Ich ilość różni się od tego, z jakieś drukarki ściennej aktualnie korzystamy. Drukowanie na gipsie jest możliwe w wielu formatach. Wiele drukarek ściennych jest wyposażonych w samobieżne koła. Dają one im możliwość płynnego i samodzielnego poruszania się wzdłuż ściany.

Jakie możliwości oferuje drukarka ścienna i drukowanie na gipsie?

Drukowanie na gipsie z powodzeniem zastąpi Ci klasyczne fototapety, tapety oraz ręczne malowanie na różnych powierzchniach. Drukowanie ścienne na gipsie jest wyjątkowo trwałe. 

Co chcesz mieć na ścianie?

Pomysł.

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Wybierasz jaki obraz chcesz mieć na ścianie…

Wiesz jak ma wyglądać projekt ale nie masz narzędzia aby go wykonać? Przychodzimy z pomocą! Nasze drukarki drukują na różnych rodzajach powierzchni!

Ostatnie szlify projektu

Przygotowanie.

Przygotowujemy obraz do wydruku. Jeśli potrzeba do pracy włącza się grafik.

Na życzenie klienta oferujemy usługi profesjonalnego grafika. Od pomysłu, do wykonania projektu. Sam stwórz własną grafikę a my ją wydrukujemy u Ciebie na ścianie!

Przyjeżdzamy i drukujemy

Drukowanie.

Umawiamy się na dogodny termin, pojawiamy się punktualnie i drukujemy projekt na ścianie.

Jak długo trwa stworzenie obrazu? W zależności od wielkości wykonanego nadruku i złożoności projektu. Zazwyczaj wystarczy jeden dzień roboczy, aby powstał nadruk na ścianie.

W liczbach

Nasze statystyki, które wciąż rosną…

Przejechanych kilometrów
Wykonane projekty
Zadowolonych klientów

Inne usługi...

Usługi drukowania ściennego i na innych powierzchniach dostarczamy również dla innych podmiotów. Zrób dobre pierwsze wrażenie wywołane na potencjalnych klientach!

Pokoje młodzieżowe

Grafiki na ścianie

Przygotujemy grafikę, wyskalujemy, stworzymy druk na ścianie dopasowany do potrzeb.

Lokale usługowe

duże grafiki w Lokalu

Wydrkujemyna ścianie każdy rodzaj wyrazistej grafiki zapadającej w pamięć klienta.

Dla deweloperów

Grafika w budynkach

Grafika ścienna na kondygnacjach podziemnych i w przestrzeniach wspólnych.

artystyczne malowanie elewacji

Murale

każdA powierzchniA

Drukujemy na każdej powierzchni. Sugestywne kolory, nietuzinkowy przekaz.

Wykonamy też i Twój projekt!

Skontaktuj się z nami już teraz!